Амодиметикон

Новий товар

Легкість розчісування

Вологоутримуючий: незмивні спреї, мус для укладання волосся, бальзам. Надає волоссю шовковистий, блискучий і доглянутий вигляд, термозахист при сушінні.Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 1 бал. Ваш кошик міститиме в сумі 1 бал, які можна конвертувати в сертифікат на 0,20 грн.


33,00 грн

  • 25 мл

Додати до списку бажань


Амодиметикон

INCI: Amodimethicone, SeraShine EM 302C (BC 2105)

Антистатик­-термозахист волосся
 

Амодиметикон ­ силіконова речовина, що зміцнює волосся, має ніжний рН 5,5. Порятунок для виткого, яке важко піддається розчісуванню і укладанню волосся. Пофарбовані локони, посічені кінчики або сухі неслухняні кучері оцінять амодиметикон по достоїнству. Елементарний спрей для укладання (96% гідролата, 4% амодиметикона) допоможе будь­-якому типу волосся скоренько вкластися і засяяти. Знімає статику з волосся, що актуально в будь­який час року.
  Амодиметикон підсилює спорідненість білкових молекул і кутикули волосся, в підсумку волосся виглядають блискучими і живими, ніяких посічених або сухих кінчиків, здатних зіпсувати весь зовнішній вигляд!
Бальзами для волосся і зміцнюючі склади послужать волоссю гарну службу: амодиметикон вибірково підлікує слабкі місця в волосяному стрижні, що не обтяжуючи своєю присутністю здорові ділянки.
  Затребуваний в лікувальних сироватках для сухого пошкодженого волосся, особливо в тандемі з гідролізатами білків. Завдяки силікону білкова молекула максимально тісно прилягає до кутикули волосся, латаючи діри.
Гаряче укладання волосся праскою (100­-160 ° С) призводить до випаровування вологи, що міститься в стержні волоса, дегідратації і пошкодження волосся. Захисний шар амодиметикона на поверхні волосини запобігає або нівелює ушкодження. Низька теплопровідність амодиметикона (набагато нижче води, гліцерину і мінеральної олії) дбайливо знижує надходження тепла від поверхні волосини до його стрижня.
Відповідно до «Косметичної директиви» Євросоюзу, амодиметикон абсолютно безпечний як компонент для косметики. У будь­якому догляді за собою головне ­ регулярне позбавлення поверхні волосся і шкіри від баласту. Наприклад, маска-­очищення для волосся допоможе завжди бути на висоті, зберігаючи здорову і блискучу шевелюру. Науково-­популярне відео про силікон як класу допоможе зважити за і проти.

Властивості:
- Чудова кондиціонуюча,
- Полегшення розчісування вологого і сухого волосся,
- Додання волоссю гладкості,
- Закріплення пігменту в забарвленому волоссі,
- Легкість введення в рецептури.
Косметичне застосування: 1­4%
- Шампуні, ополіскувачі для збереження пігменту ­- 1­2%,
- Спреї для полегшення розчісування волосся ­- 2­4%,
- Термозахисна сироватка ­- 4%,
- Спреї незмивні для фарбованого волосся ­- 3%,
- Ополіскувачі і кондиціонери ­- 1­4%.
Вводиться при температурі 40­-45 ° С разом з активами.

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2017-01-20

Ответ для Аллы В.

Алла, мы проверим рецепт, проконсультируемся с производителем и напишем ответ.

Оцінка 
2017-01-19

Спрей

У мене також звернувся. Робила по рецепту спрей "Локон шелковистый", після додавання феноксиетанола зразу зявилися хлопья. Перероблювала 2 рази і те саме.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2016-03-31

Есть контакт)

Да и я давно покупаю у Зульфии, я не нарекаю на качество, а спрашивала о несовместимости. Так вот - амодиметикон при РН ниже 6 сворачивается. Делала эксперименты с утра. И как видите по отзывам, не только у меня подобная проблема была.

  • 5 з 5 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2016-03-31

Ответ для Лилии!

Уже долгое время делаю спрей для волос, средство облехчает расчесывание.Мой рецептик на 100мл.: амодиметикон 4%,коллаген 1%, молочная кислота 0,5%, гидролат 94%, феноэкситанол 0,5%. Жидкость однородная,слегка молочного цвета,осадка нет. Все покупала в Зульфие и проблем не возникло, перезвоните к мененжерам они ответят на Ваши вопросы и подскажут как правильно растворять и соединять компоненты.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2016-03-30

продолжение

Я уже просто его с водой смешала, через час хлопья. Может ли он быть несовместим с консервантами какими либо или еще с чем?

Оцінка 
2016-03-30

Плавает или нет

Уважаемая, Лилия мы протестировали амодиметикон, растворив его в гидролате. Он растаял мгновенно без следа. Это компонент, проверенный временем. То, что у вас плавает сверху, это не амодиметикон.

Оцінка 
2016-03-30

То же самое!

Плавает на поверхности! Не растворяется! Кучу продукции испортила!

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-05-20

амодиметикон водорастворим

водорастворимый амодиметикон никак не может плавать на поверхности. Скорее всего, силикон ваш -- не водорастворим. Может, циклометикон это (по описанному вами поведению похож)

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-05-20

спрей для волос

Сделала спрей с амодиметиконом, гидролатом, жидким шелком и гидролизатом белка - на следующее утро на поверхности плавал силиконовый блин( Вот и возник вопрос - амодиметикон совместим с этими компонентами? Или это я что то не так сделала?(смешивала все холодным способом) или это силикон плохого качества? (покупала не у Вас, лежал без дела, пока не начала читать Ваши рецепты)

  • 4 з 4 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-05-07

Дневная косметика для кожи.

Сейчас не предстставляю свои крема без амодиметикона,прияное и тонкое нанесение на кожу,тональный мус держиться долго и распределяеться равномерно. В летний период самый легкий.

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2014-07-13

мягенькие волосы

начала активно знакомится с силиконами, оказывается это целое сокровище!! Спасибо за советы про утюжки и спрей для термозащиты. очень выручает, летом часто голову мою и постоянно сушу. Амодиментикон здорово выручает.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2014-06-05

Блеск волос

Сделала спрей для укладки волос как описано на сайте очень довольна,волосы стали шелковистыми,укладка пышнее.

  • 3 з 3 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Амодиметикон

Амодиметикон

Легкість розчісування

Вологоутримуючий: незмивні спреї, мус для укладання волосся, бальзам. Надає волоссю шовковистий, блискучий і доглянутий вигляд, термозахист при сушінні.