Молекула Iso E Super

Новий товар

Феромон і афродизіак

з деревно-амбровим характером і простотою використання в косметиці. Просто змішайте з парфумерним спиртом — через два тижні готові парфуми Escentric Molecule 01

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 1 бал. Ваш кошик міститиме в сумі 1 бал, які можна конвертувати в сертифікат на 0,20 грн.


25,00 грн

  • 10 мл

Додати до списку бажань


Молекула Iso E Super


INCI: Iso E Super, Ambra Lux, Amberonne, Amber Fleur
Синоніми: 7-ацетил, 1,2,3,4,5,6,7,8-октагідро-1,1,6,7-тетраметил нафталін, пачулі етанон; 2,6-диметил-7-октен-2-оль; амберон, амберфльор
Аромат: амбровий, деревний з фенольною і кедровою нотою
Стійкість аромату: 170 годин
Застосування в парфумерії: базова нота

Молекула Iso E Super не так давно з'явилася в царині парфумерів, проте відразу ж завоювала популярність. Парфуми «Escentric Molecule 01» складаються з єдиної ноти Iso E Super, їх легко можна створити на основі цього компоненту. 

Аромат Iso E Super надзвичайно легкий, багато людей його навіть не відчувають при затесті з блотера. Однак на шкірі аромат починає «жити», а його стійкість вражає — близько 170 годин! Запах вишуканий, невловимий і свіжий. Парфуми «Escentric Molecule 01» на кожній людині пахнуть індивідуально і тонко. Молекула покращує собою аромат парфумів з ефірних олій, наприклад.
Аромат молекули Iso E Super затребуваний не тільки в парфумерії та створенні парфумів (там його дозування становить 1-21%). Ароматизація звичайних косметичних засобів теж під силу домашнім парфумерам, всього 0,5-2% додадуть крему, милу або спрею вишуканий запах «Escentric Molecule 01».
Прозорий і чистий аромат добре звучить у вкрай малій дозі, тому не потрібно старатися: аромат на шкірі чутно дуже добре, особливо оточуючим. Рухомий і легкий аромат з феромоноподібною дією має характер унісекс, що значно розширює межі його використання.

Парфумерно-косметичне застосування: 0,1-5%, проте зручніше створити 10%-вий парфумерний концентрат, частка якого в косметиці не повинна перевищувати 8%.
- поліпшення та створення парфумів з ефірних олій — 0,05-0,25%,
- створення спиртового аналога парфумів «Escentric Molecule 01» — 20%, настоювати 2 тижні в темному місці.
- косметика, що не змивається зі шкіри — 0,1-2%,
- косметика, що змивається — 0,25-5%.

Виробник: Франція
Зберігання: в темному місці при кімнатній температурі, берегти від вогню

Нагадування: технологія створення парфумів і одеколонів включає кілька обов'язкових етапів. Це створення композиції, її вистоювання і відстоювання, фільтрація можливого осаду, а також розфасовка і етикетування.

Оцінка 
2016-08-26

Молекула схожа с оригиналом

15мл спирта, 1,5 аромафикса и содержимое Iso E Super полную бут. в холодильнике стоит по сей день, запах с утра до вечера не угасает,только мигрует

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2016-08-08

Светлане

Напишите пожалуйста по какому рецепту Вы сделали парфюм?

Оцінка 
2016-08-06

Нестойкий

Сделала духи по рецепту. Аромат совершенно нестойкий. Через 20 мин. Уже ничего не слышно.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2016-08-04

Ответ

Виктория у нас в описании есть сертификат, ознакомтесь пожалуста.

Оцінка 
2016-08-03

Производитель?

Данный продукт произведен компанией IFF? Или это синтезированный аналог от другого производителя?

Оцінка 
2016-08-02

Молекула схожа с оригиналом

настоялись и радуют ароматом свежести

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Молекула Iso E Super

Молекула Iso E Super

Феромон і афродизіак

з деревно-амбровим характером і простотою використання в косметиці. Просто змішайте з парфумерним спиртом — через два тижні готові парфуми Escentric Molecule 01