Койева кислота

Новий товар

Відбілююча сироватка

стирає пігментні плями, давні і свіжі, зволожує шкіру. Знижує вироблення меланіну, відлущує мертві клітини. Входить до складу мила для шкіри з акне.

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 2 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 2 балів, які можна конвертувати в сертифікат на 0,40 грн.


45,00 грн

  • 10 г

Додати до списку бажань


Кислота койева

INCI: Kojic Acid

Зовнішній вигляд: безбарвні кристали без запаху
рН: 4,7
Розчинність: легко розчинна у воді (43,85 г / л), етанолі. Утворює комплекси з металами

Крем від веснянок
Як відбілююча речовина вперше описана і застосована в японській косметології: азіатська шкіра дуже чутлива до пігментації, тому вчені зацікавилися цим природним дивом. І недаремно! Койева кислота утворюється як побічний продукт в процесі ферментації пивоварного рису, для використання у виробництві саке, японського рисового вина. Койеву кислоту отримують головним чином зброджуванням вуглеводів (глюкози, арабінози, ксилози) або гліцерину за допомогою бактерій Aspergillus Orizae, Aspergillus glaucus та ін.
За хімічним складом це антибіотик, який виділяють гриби пеніцилінового ряду. Має протизапальний ефект, бактерицидну, інсектицидну і фунгіцидну дією. Діефіри койевої кислоти входять до складу кремів і лосьйонів, освітляючих шкіру і захищають її від дії світла.
Показанія до застосування: біологічне старіння, фотостаріння, гіперпігментація при вагітності, інсоляції, мелазма, хлоазма, веснянки, акне, постакне, вугрі. Освітлює вже наявні плями навіть десятирічної давності, попереджає появу нових, зволожує шкіру. Знижує вироблення меланіну, відлущує мертві клітини. Койева кислота припиняє відновлення та розвиток нових плям, блокуючи відтворення меланінових пігментів в клітинах шкіри. Дає поступові, але впевнені результати, ідеально працює в сироватках. Зазвичай при припиненні її використання шкіра повернеться до свого початкового тону, позбувшись від плям гіперпігментації (відбілювання не є постійним), тобто можна відмовитися від використання койевої кислоти і шкіра повернеться до нормального свого стану.
Ефект від застосування койевої кислоти проявляється, як правило, на 4-6 тижні сурово витриманого курсу лікування. Як правило, професіонали-косметологи використовують 0,2-1% концентрацію, 2 рази на день протягом 2 місяців. Більш високі концентрації не проявляють вираженої відбілюючої дії.
Койева та її похідні дієві в зниженні пігменту у хворих з меланодермією, потемнінням шкіри, яке з'являється на сонці на відкритих ділянках обличчя і тіла або на шкірі вагітних жінок.
Властивості:
- Інгібітор ферменту тирозинази,
- Антимікробна,
- Відлущульна,
- Антиоксидантна (перехоплює вільні радикали),
- Стійкий ефект відбілювання шкіри майже в 60% випадків,
- Профілактика гіперпігментації,
- Запобігання серйозних сонячних опіків, викликаних накопиченням меланіну,
- Слабка консервуюча.
Косметичне застосування (ідеально - після консультації косметолога-професіонала):
- Сироватки, гелі, тоніки і лосьйони,
- Відбілюючі склади, маски,
- Очищаючі засоби, мило анти-акне,
- Пілінг,
- Концентрат для прийняття ванн.
Рекомендована концентрація: не перевищувати дозування!
- Сироватки - 0,8-1%,
- Емульсії і гелі - 0,1-0,7%,
- Пілінг - до 4% (стежити за рН).
Запобіжні заходи: в денний косметиці обов'язково повинні бути присутніми сонцезахисні фільтри
Протипоказання: загострення герпетичної інфекції, контактний дерматит, індивідуальна непереносимість. Безпечна ПРИ застосуванні за призначенням в низьких концентраціях (1% або менше). Незважаючи на хорошу переносимість шкірою, койева кислота може іноді викликати почервоніння, печіння і лущення при тривалому застосуванні. При дуже чутливій шкірі або при розацеа слід дотримуватися обережності при застосуванні продуктів, що містять койеву кислоту.
Джерело: Медкосметолог
 

Оцінка 
2017-01-20

Срок годности

Какой срок годности на сегодня?

Оцінка 
2016-11-14

Срок годности !

Производитель: Германия. Использовать до: 06/2017

Оцінка 
2016-11-12

важный вопрос

Почему не выставлен сертификат? либо укажите хотя-бы дату изготовления!

Оцінка 
2016-01-16

Отличный эффект!

Хорошо отбеливает и после первого применения даёт светлей оттенок лица. Растворилась без проблем. Очень понравилась в применении. Рекомендую. Желательно, чтобы были полные данные о производителе и конечная дата срока годности.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-10-16

Вопрос

Подскажите рецепты для использования 2 раза в день.Например тоник?

Оцінка 
2014-09-01

в сыворотки

сыворотка с кислотой койевой все лето помогала. Меньше пигментация, я удивлена приятно! Очень малый расход, отличный компонент.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Койева кислота

Койева кислота

Відбілююча сироватка

стирає пігментні плями, давні і свіжі, зволожує шкіру. Знижує вироблення меланіну, відлущує мертві клітини. Входить до складу мила для шкіри з акне.