Категорії

Зульфія рекомендує

Нові відгуки

Міка пігментована Шоколадний хамелеон
Хоть это и новый товар, я успела его... 
26-04-2017
Порошок сніжної водорості Snow Algae
Анна, снежная водоросль идеальна для... 
26-04-2017
Фітокомплекс Для відновлення пошкодженого волосся
Виктория, лучше всего фитокомплексом... 
26-04-2017
Оксид цинку мікронізованний
Оксид цинка ожидается в продаже 5 мая 
26-04-2017
Фітокомплекс Для відновлення пошкодженого волосся
Чи можна даний комплекс додати до... 
26-04-2017

Інтернет-магазин «Зульфія»

Мильна основа і косметичні компоненти

Любі друзі,
якість і швидкість обслуговування в нашому магазині неухильно ростуть. Універсальність нашого сайту пропонує вам безліч зручних функцій, а саме:
- Особистий кабінет;
- Експрес-замовлення;
- Одноразовий купон на знижку;
- Зворотній зв'язок;
- Карта сайту;
- Поділитися посиланням з друзями.
 
Особистий кабінет. Тут зберігається історія ваших покупок, купони на знижку, особиста інформація, листування з магазином. Завжди можна змінити колишні дані (адреси доставки, список улюблених товарів). Останній пункт заощадить час: список коли-небудь помічених вами товарів завжди чекає вас тут. Вони тепер обрані.
Для постійних клієнтів це зручно. Щоб не робити зайвих рухів, в Особистому кабінеті придумано швидке оформлення покупки - за допомогою списку «Улюблені товари».


Йдемо за покупками, попутно зауважуючи, що в описі товарів з'явилося сердечко і напис «Додати товар до мого обраного». Легким натисканням на сердечко ви включаєте товар до переліку «Мої улюблені товари». Він там залишається до тих пір, поки ви його не видалите зі списку. Таким чином формується звичний список покупок. При наступних відвідуваннях магазину замовлення можна згенерувати прямо зі списку «Мої улюблені товари». Зручно!
Купон на знижку. Щоб активувати одноразовий купон на знижку, зробіть покупку в нашому магазині. При оформленні замовлення вводите код купона в віконце «Купони» і підтверджуєте «ОК».
купон, скидка, активировать

Сума замовлення буде перерахована з урахуванням суми купона. Вітаємо!

Зворотній зв'язок. Виникло питання? Натисніть «Зворотній зв'язок», в поле «Тема» виберіть службу магазину, якій адресуєте своє повідомлення.


шоппинг-инструкция
Якщо питання пов'язане з конкретним замовленням, у поле «ID замовлення» введіть номер вашого замовлення (9-буквене поєднання, виглядає як EOKALNXUG). Можете вказати конкретний товар із замовлення у поле «Товар», прикріпити файл (часто нам надсилають фото товарів або зразків). Написавши повідомлення і натиснувши «Відправити», будьте впевнені: ваше повідомлення вже читається нашим співробітником. Варіант «Відгуки про товар» створений для відгуків про товари, але не для запитань.
При оформленні замовлення все ще простіше: можете залишити повідомлення прямо з кошика - у віконці над пунктом «Вибір способу оплати».

Коментар ваш відразу після підтвердження замовлення потрапляє до менеджера, так що все буде виконано як ви того побажали.
Карта сайту. Це короткий зміст сайту, рубрикатор для швидкого доступу до будь-якій сторінці магазину. Розташована в правому верхньому кутку сторінки, поруч з посиланням «Зворотній зв'язок».

Клікнувши на «Карту сайту», отримуєте швидкий доступ до каталогу магазину, текстових сторінок, «Особистого кабінету» (якщо увійшли як зареєстрований покупець, через «Вхід»). Як і в попередній версії, працює розумна пошукова система, яка знайде товар за першими літерами в його назві. Подобається?
 
Відгуки. Про кожен товар можна залишити відгук, тобто поділитися досвідом його використання з іншими людьми. Не варто вихлюпувати власні емоції і припущення - набагато корисніше чітко викладені факти, написані грамотно і виважено. Питання про товари краще ставити в «Зворотному зв'язку», на те він і створен.
Поділитися з друзями. Прямо зі сторінки магазину діліться з друзями актуальним посиланням:

Корисних вам покупок і натхнення!

Щиро Ваша,
«Зульфія»